GBU4K-E3/51
VISHAY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73497086
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Average Rectified Current | 4 A |
| Current | 4 A |
| Element Configuration | Single |
| Forward Current | 4 A |
| Forward Voltage | 1 V |
| Height | 18.8 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm) | 800 V |
| Max Reverse Leakage Current | 5 µA |
| Max Surge Current | 150 A |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 4 |
| Packaging | Bulk |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 150 A |
| Peak Reverse Current | 5 µA |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Voltage | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 401
MOQ:250
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $4.785 |
| 2,500 - 12,499 | $4.774 |
| 12,500 - | $4.765 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



