DF04MA-E3/45
VISHAY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73496977
Date Code:22/23+
文件
商品說明
| China RoHS | Non-Compliant |
| Element Configuration | Single |
| Forward Voltage | 1.1 V |
| Height | 3.3 mm |
| Introduction Date | 2003-04-25 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 6 months ago) |
| Max Forward Surge Current (Ifsm) | 30 A |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Output Current | 1 A |
| Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm) | 400 V |
| Max Reverse Leakage Current | 5 µA |
| Max Surge Current | 30 A |
| Min Breakdown Voltage | 400 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Elements | 4 |
| Number of Pins | 4 |
| Number of Terminals | 4 |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 30 A |
| Peak Reverse Current | 5 µA |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Reverse Standoff Voltage | 400 V |
| Schedule B | 8541100080, 8541100080|8541100080|8541100080|8541100080|8541100080 |
| Width | 6.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 8,030
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.00 |
| 10,000 - 49,999 | $0.995 |
| 50,000 - | $0.994 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




