LQH55DN470M03L
MURATA
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73495982
Date Code:N/A
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH55 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 800mA |
| Inductance | 47 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 10MHz |
| DC Resistance (DCR) | 560mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 2220(5650メートル法) |
| Size / Dimension | 0.224"L x 0.197"W(5.70mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,700
MOQ:350
SPQ:350
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 350 - 3,499 | $1.192 |
| 3,500 - 17,499 | $1.184 |
| 17,500 - 34,999 | $1.181 |
| 35,000 - 174,999 | $1.177 |
| 175,000 - | $1.176 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




