R5F524T8ADFM#31
RENESAS
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73495937
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Micro controllers |
| Manufacturer | RENESAS |
| Series | RX200 |
| Core Processor | RXv2 |
| Core Size | 32-bit Single Core |
| Speed | 80 MHz |
| RAM Size | 16K x 8 |
| Program Memory Type | Flash |
| Program Memory Size | 128KB(128K x 8) |
| EEPROM Size | 8K x 8 |
| Number of I/O | 48 |
| Data Converters | A/D 12x12b; D/A 1x8b |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Connectivity | I2C, SCI, SPI |
| Oscillator Type | Internal |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.7V ~ 5.5V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 64-LFQFP(10x10) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 880
MOQ:160
SPQ:160
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 160 - 1,599 | $5.994 |
| 1,600 - 7,999 | $5.976 |
| 8,000 - 15,999 | $5.967 |
| 16,000 - | $5.959 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



