LM2775DSGT
Texas Instruments
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73495656
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Power regulators -DC/DC switching regulators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Output Type | Fixed |
| Voltage - Input (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Input (Min) | 2.7 V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5 V |
| Current - Output | 200 mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 2MHz |
| Topology | Charge pump |
| Synchronous Rectifier | No |
| Product Overview | IC REG CHRG PUMP 5V 200MA 8WSON |
| Function | Step-up (boost) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Device Package | 8-WSON(2x2) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 200
MOQ:63
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 63 - 629 | $3.573 |
| 630 - 3,149 | $3.539 |
| 3,150 - 6,299 | $3.51 |
| 6,300 - 31,499 | $3.50 |
| 31,500 - 62,999 | $3.493 |
| 63,000 - | $3.483 |
| - | - |
| - | - |



