UCC27424DGNR
Texas Instruments
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73495528
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Gate Drivers |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Gate Type | N-Channel/P-Channel MOSFET |
| Channel Type | Independent |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | Low Side |
| Voltage - Supply | 4V ~ 15V |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1V/2V |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 4A/4A |
| Rise / Fall Time (Typ) | 20ns/15ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Product Overview | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8MSOP |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-HVSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,199
MOQ:2,199
SPQ:2,500
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,199 - 21,989 | $0.73 |
| 21,990 - 109,949 | $0.729 |
| 109,950 - | $0.728 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



