LT3652IMSE#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73495480
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Input Voltage | 32 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 32 V |
| Min Input Voltage | 4.95 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.95 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 12 |
| Output Voltage | 4.2 V |
| Packaging | Tape and Reel |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,000
MOQ:2,000
SPQ:2,500
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - | $9.602 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



