IHLP2020BZER100M11
VISHAY
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73495332
Date Code:N/A
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-2020BZ-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 2.2A |
| Current - Saturation (Isat) | 2A |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 17MHz |
| DC Resistance (DCR) | 182.8mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.216"L x 0.204"W(5.49mm x 5.18mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.926 |
| 20,000 - 99,999 | $0.924 |
| 100,000 - | $0.923 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




