R1WV6416RSA-5SI#B0
RENESAS
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73494497
Date Code:18+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Access Time | 55 ns |
| Case/Package | TSOP |
| China RoHS | Compliant |
| Density | 64 Mb |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | EAR99 |
| Frequency | 1 MHz |
| Height | 1.2 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 9 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 9 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Memory Size | 64 MB |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 60 mA |
| Number of Pins | 48 |
| Number of Ports | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| Radiation Hardening | No |
| Sync/Async | Asynchronous |
| Width | 12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 50
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $360.878 |
| 10 - 49 | $358.079 |
| 50 - 99 | $357.146 |
| 100 - 499 | $356.679 |
| 500 - 999 | $356.213 |
| 1,000 - 1,999 | $355.84 |
| 2,000 - | $355.392 |
| - | - |



