EMVH350ADA101MJA0G
NIPPON CHEMI-CON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73493305
Date Code:22+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 100 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 10 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 300 mΩ |
| Height | 10 mm |
| Height - Seated (Max) | 10.0076 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Polarity | Polar |
| Ripple Current | 296 mA |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 35 V |
| Voltage Rating (DC) | 35 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 388
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $23.701 |
| 1,000 - 4,999 | $23.673 |
| 5,000 - | $23.646 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



