TLC555CP
Texas Instruments
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
原產國:JP
Management ID:st73486715
Date Code:N/A
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Programmable timers/Oscillators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | 555 Type/Timer/Oscillator (Single) |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 15 V |
| Current - Supply | 360μ A |
| Frequency | 2.1 MHz |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 8-DIP(0.300"/7.62mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 170
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $1.394 |
| 10 - 49 | $1.292 |
| 50 - 99 | $0.79 |
| 100 - 299 | $0.727 |
| 300 - 499 | $0.685 |
| 500 - 999 | $0.676 |
| 1,000 - 1,999 | $0.67 |
| 2,000 - | $0.667 |




