LTC2485IDD#PBF
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73485789
Date Code:2245+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | DFN |
| Height | 800 µm |
| Interface | 2-Wire, I2C |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 160 µA |
| Number of Bits | 24 |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Converters | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 10 |
| Polarity | Bipolar |
| REACH SVHC | No |
| Resolution | 3 B |
| Sampling Rate | 7.5 sps |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Supply Type | Single |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 254
MOQ:14
SPQ:1



