LTC1408IUH#PBF
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73485785
Date Code:23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | QFN |
| Integral Nonlinearity (INL) | 3 LSB |
| Interface | SPI |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Number of Bits | 14 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Inputs | 6 |
| Number of Pins | 32 |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| Polarity | Bipolar, Unipolar |
| Power Dissipation | 100 mW |
| Resolution | 1.75 B |
| Sampling Rate | 600 ksps |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 45
MOQ:2
SPQ:1



