LT4276BHUFD#PBF
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73485780
Date Code:22+/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | QFN |
| Frequency | 300 kHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 25.5 W |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Nominal Input Voltage | 60 V |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Pins | 28 |
| Operating Supply Current | 2 mA |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542310000, 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 799
MOQ:11
SPQ:1



