LT1461ACS8-5#PBF
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st73485776
Date Code:2324+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Reference voltage/Reference |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Reference Type | Series |
| Output Type | Fixed |
| Voltage - Input | 5.5V ~ 20V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5 V |
| Current - Output | 100 mA |
| Current - Supply | 70μA |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 8ppmp-p |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 9.6ppmrms |
| Tolerance | ±0.04% |
| Temperature Coefficient | 3ppm/°C |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C(TA) |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SO |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 142
MOQ:7
SPQ:1



