0216001.HXP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72721179
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | Ceramic |
| Composition | Ceramic |
| Current Rating | 1 A |
| Fuse Current | 1 A |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Clip , Holder |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 2.5 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 237 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2
MOQ:2
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $6.857 |
| 20 - 99 | $5.178 |
| 100 - 199 | $4.618 |
| 200 - 999 | $4.338 |
| 1,000 - 1,999 | $4.245 |
| 2,000 - 3,999 | $4.17 |
| 4,000 - 7,999 | $4.114 |
| 8,000 - | $4.086 |



