0213002.MXEP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72721155
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE |
| Case/Package | Axial |
| Current | 2 A |
| Current Rating | 2 A |
| Diameter | 5 mm |
| Fuse Current | 2 A |
| Housing Material | Glass |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Power Dissipation | 1.6 W |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 45.15 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 69
MOQ:69
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 69 - 689 | $3.084 |
| 690 - 3,449 | $3.059 |
| 3,450 - 6,899 | $3.031 |
| 6,900 - 34,499 | $3.022 |
| 34,500 - 68,999 | $3.014 |
| 69,000 - 137,999 | $3.011 |
| 138,000 - | $3.005 |
| - | - |



