0217004.MXP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72721153
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | BSI, CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE |
| Body Material | Glass |
| Case/Package | 217 |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 4 A |
| Diameter | 5 mm |
| Fuse Current | 4 A |
| Housing Material | Glass |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder , Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Outside Diameter | 5.2 mm |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 2.5 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 16.45 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 6,116
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.897 |
| 10,000 - 49,999 | $0.892 |
| 50,000 - | $0.891 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



