0874005.MXEP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72721065
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | Axial |
| Current | 5 A |
| Current Rating | 5 A |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Resistance | 13.9 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 77
MOQ:77
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 77 - 769 | $5.187 |
| 770 - 3,849 | $5.17 |
| 3,850 - 7,699 | $5.142 |
| 7,700 - 38,499 | $5.133 |
| 38,500 - 76,999 | $5.126 |
| 77,000 - | $5.116 |
| - | - |
| - | - |



