0505030.MXP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72721034
Date Code:22/23+
文件
商品說明
| Approvals | CE, cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | Ceramic |
| Current Rating | 30 A |
| Fuse Current | 30 A |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 4.4 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating | 500 V |
| Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Voltage Rating (DC) | 500 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,709
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $12.107 |
| 1,000 - 4,999 | $12.079 |
| 5,000 - | $12.056 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




