04773.15MXP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72721031
Date Code:22/23+
文件
商品說明
| Approvals | PSE, SEMKO, VDE, cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | Ceramic |
| Current Rating | 3.15 A |
| Diameter | 5.2 mm |
| Fuse Current | 3.15 A |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 27.7 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Voltage Rating (DC) | 400 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 7,382
MOQ:250
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $4.309 |
| 2,500 - 12,499 | $4.298 |
| 12,500 - | $4.289 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




