02153.15MXF34P
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72721027
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE |
| Case/Package | Radial |
| Current Rating | 3.15 A |
| Diameter | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 28.3 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 931
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $7.842 |
| 1,000 - 4,999 | $7.814 |
| 5,000 - 9,999 | $7.804 |
| 10,000 - | $7.791 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



