0217.500MXP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72721021
Date Code:22/23+
文件
商品說明
| Approvals | CCC, CE, CSA, K-Mark, SEMKO, UL, VDE |
| Body Material | Glass |
| Case/Package | 217 |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 500 mA |
| Fuse Current | 500 mA |
| Housing Material | Glass |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder |
| Number of Pins | 2 |
| Outside Diameter | 5.2 mm |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 1.6 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 206.5 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 14,592
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.062 |
| 10,000 - 49,999 | $1.058 |
| 50,000 - | $1.057 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




