0218.050HXP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72720993
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CCC, CE, CSA, K-Mark, SEMKO, UL, VDE |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Nickel |
| Current Rating | 50 mA |
| Diameter | 5 mm |
| Fuse Current | 50 mA |
| Housing Material | Glass |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 1.6 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 21.292 Ω |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 986
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $6.952 |
| 1,000 - 4,999 | $6.924 |
| 5,000 - 9,999 | $6.914 |
| 10,000 - 49,999 | $6.907 |
| 50,000 - | $6.897 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



