0218.063MXP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72720974
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Glass |
| Current Rating | 6.3 A |
| Diameter | 5 mm |
| Fuse Current | 6.3 A |
| Height | 5.3 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 1.6 W |
| Resistance | 7.6 mΩ |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,184
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $6.64 |
| 1,000 - 4,999 | $6.612 |
| 5,000 - 9,999 | $6.603 |
| 10,000 - 49,999 | $6.595 |
| 50,000 - | $6.585 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



