021506.3MXEP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72720881
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | Axial |
| Current Rating | 6.3 A |
| Diameter | 6 mm |
| Fuse Current | 6.3 A |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 4 W |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 10.845 mΩ |
| Termination | Axial |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,169
MOQ:250
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $4.247 |
| 2,500 - 12,499 | $4.236 |
| 12,500 - | $4.227 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



