V25S625P
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 660 pF |
| Case/Package | Radial |
| Clamping Current | 100 A |
| Clamping Voltage | 1.625 kV |
| Depth | 9.6 mm |
| Diameter | 25 mm |
| Energy | 800 J |
| Lead/Base Style | Radial |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Surge Current | 22 kA |
| Max Varistor Voltage | 1.1 kV |
| Max Voltage Rating (AC) | 625 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 825 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Min Varistor Voltage | 900 V |
| Mount | Radial , Through Hole |
| Number of Circuits | 1 |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8533400080 |
| Tolerance | 5 % |
| Varistor Voltage | 1 kV |
| Voltage Rating (AC) | 625 V |
| Voltage Rating (DC) | 825 V |
| Width | 28 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 800
MOQ:100
SPQ:100
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 199 | $4.713 |
| 200 - 299 | $4.065 |
| 300 - 399 | $4.023 |
| 400 - | $3.97 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



