TNPW060316K0BEEA
VISHAY
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st72718003
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Composition | Thin Film |
| Contact Plating | Tin |
| Features | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Height | 558.8 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 100 mW |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Power Rating | 100 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 16 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 0.1 % |
| Voltage Rating | 75 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Weight | 2.012816 mg |
| Width | 838.2 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 20,000
MOQ:5,000
SPQ:5,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,000 - 9,999 | $0.052 |
| 10,000 - 14,999 | $0.049 |
| 15,000 - 19,999 | $0.048 |
| 20,000 - 34,999 | $0.048 |
| 35,000 - | $0.048 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



