DE2E3SA222MN3AY02F
MURATA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st72717295
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DE2 |
| Capacitance | 2200 pF |
| Voltage - Rated | 400VAC |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Ratings | X1, Y2 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | E |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.354"Dia(9.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 900
MOQ:900
SPQ:900
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 900 - 1,799 | $0.153 |
| 1,800 - 2,699 | $0.149 |
| 2,700 - 3,599 | $0.148 |
| 3,600 - 14,399 | $0.146 |
| 14,400 - | $0.145 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



