V68ZT10P
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72713660
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 3.3 nF |
| Case/Package | Radial |
| China RoHS | Compliant |
| Clamping Current | 10 A |
| Clamping Voltage | 435 V |
| Composition | Metal Oxide |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 400 A |
| Depth | 5.6 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Energy | 13 J |
| Height | 20 mm |
| Introduction Date | 2002-07-25 |
| Lead/Base Style | Radial |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 8.5 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 1 kA |
| Max Surge Current | 1 kA |
| Max Varistor Voltage | 75 V |
| Max Voltage Rating (AC) | 40 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 56 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Min Varistor Voltage | 61 V |
| Mount | Radial, Through Hole |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Terminals | 2 |
| Power Rating | 600 mW |
| Ratings | VDE |
| Schedule B | 8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080 |
| Varistor Voltage | 75 V |
| Voltage Rating | 56 V |
| Voltage Rating (AC) | 420 V |
| Voltage Rating (DC) | 560 V |
| Width | 5.6 mm |
| Working Voltage | 56 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 694
MOQ:694
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 694 - 6,939 | $1.996 |
| 6,940 - | $1.989 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



