V47ZA3P
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72713548
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 2 nF |
| Clamping Current | 5 A |
| Clamping Voltage | 89 V |
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 5 mm |
| Diameter | 10 mm |
| Energy | 4.5 J |
| Height | 16 mm |
| Introduction Date | 2002-07-25 |
| Lead/Base Style | Radial |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 8.5 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 500 A |
| Max Surge Current | 500 A |
| Max Varistor Voltage | 52 V |
| Max Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 38 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Min Varistor Voltage | 42 V |
| Mount | Radial, Through Hole |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 400 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Schedule B | 8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080 |
| Termination | Radial |
| Varistor Voltage | 52 V |
| Voltage Rating | 38 V |
| Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Voltage Rating (DC) | 38 V |
| Width | 5 mm |
| Working Voltage | 38 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 6,036
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.793 |
| 10,000 - 49,999 | $0.788 |
| 50,000 - | $0.787 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



