V42MLA1206NH
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72713523
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 425 pF |
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Clamping Current | 1 A |
| Clamping Voltage | 92 V |
| Depth | 1.6 mm |
| Energy | 800 mJ |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Material | Ceramic |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 180 A |
| Max Surge Current | 180 A |
| Max Varistor Voltage | 60 V |
| Max Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 42 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Min Varistor Voltage | 46 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 1206 |
| Packaging | Cut Tape |
| Peak Pulse Current | 180 A |
| Power Rating | 100 mW |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080 |
| Termination | SMD/SMT |
| Varistor Voltage | 60 V |
| Voltage Rating | 42 V |
| Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Voltage Rating (DC) | 42 V |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 7,682
MOQ:500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.29 |
| 5,000 - | $2.279 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



