V150LA10CP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72713100
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Metal |
| Clamping Current | 50 A |
| Clamping Voltage | 395 V |
| Depth | 7.3 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Energy | 100 J |
| Lead/Base Style | Radial |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 8.5 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 6 kA |
| Max Surge Current | 6 kA |
| Max Varistor Voltage | 268 V |
| Max Voltage Rating (AC) | 150 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Min Varistor Voltage | 212 V |
| Mount | Radial , Through Hole |
| Number of Circuits | 1 |
| Packaging | Bulk |
| Schedule B | 8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080 |
| Termination | Radial |
| Varistor Voltage | 268 V |
| Voltage Rating | 268 V |
| Voltage Rating (AC) | 150 V |
| Voltage Rating (DC) | 150 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,292
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.787 |
| 10,000 - | $1.782 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



