PKMCS1818E20A0-R1
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72712041
Date Code:24+
文件
商品說明
| Diameter | 18 mm |
| Frequency | 2 kHz |
| Height | 8 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Max Supply Voltage | 18 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Operating Supply Voltage | 12 V |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8531800040, 8531800040|8531800040, 8531800040|8531800040|8531800040, 8531800040|8531800040|8531800040|8531800040 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,000
MOQ:500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.60 |
| 5,000 - | $2.59 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




