CCF1N3.15TTE
KOA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72711872
Date Code:15+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | CSMD |
| Current Rating | 3.15 A |
| Depth | 2.5 mm |
| Height | 2.7 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Resistance | 26 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 60 V |
| Voltage Rating (DC) | 60 V |
| Width | 2.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 805
MOQ:805
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 805 - 8,049 | $0.421 |
| 8,050 - 40,249 | $0.42 |
| 40,250 - 80,499 | $0.416 |
| 80,500 - 402,499 | $0.415 |
| 402,500 - | $0.415 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



