5KP14CA
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72711660
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Circuit protection TVS Diodes |
| Manufacturer | LITTELFUSE |
| Series | 5KP |
| Type | Zener |
| Voltage - Breakdown (Min) | 15.6 V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 14 V |
| Current - Peak Pulse (10/1000μs) | 219.8 A |
| Power - Peak Pulse | 5 kW |
| Bidirectional Channels | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 728
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $6.578 |
| 1,000 - 4,999 | $6.55 |
| 5,000 - 9,999 | $6.54 |
| 10,000 - 49,999 | $6.533 |
| 50,000 - | $6.523 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



