RNA51957BFP#H0
RENESAS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st72707946
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SOP |
| China RoHS | Compliant |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 5A002 |
| Height | 2.03 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 8 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 8 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 17 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Power Dissipation | 400 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Reset | Active Low |
| Threshold Voltage | 1.25 V |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Watchdog Timer | No |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 23
MOQ:11
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 11 - 109 | $0.936 |
| 110 - 549 | $0.539 |
| 550 - 1,099 | $0.483 |
| 1,100 - 5,499 | $0.478 |
| 5,500 - 10,999 | $0.446 |
| 11,000 - 21,999 | $0.438 |
| 22,000 - 43,999 | $0.437 |
| 44,000 - | $0.433 |



