RDER71H471K0K1H03B
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st72707922
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | RDE |
| Capacitance | 470 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Lead Style | Leaded - Bend |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.157"L x 0.098"W(4.00mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Package / Case | Radial |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 153
MOQ:24
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 24 - 239 | $0.424 |
| 240 - 1,199 | $0.303 |
| 1,200 - 2,399 | $0.247 |
| 2,400 - 11,999 | $0.214 |
| 12,000 - 23,999 | $0.21 |
| 24,000 - 47,999 | $0.202 |
| 48,000 - 95,999 | $0.197 |
| 96,000 - | $0.196 |




