IHLP2020BZER1R0M01
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-2020BZ-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 7A |
| Current - Saturation (Isat) | 16A |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 62MHz |
| DC Resistance (DCR) | 20mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.216"L x 0.204"W(5.49mm x 5.18mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,941
MOQ:5
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $2.237 |
| 50 - 249 | $1.678 |
| 250 - 499 | $1.305 |
| 500 - 2,499 | $1.23 |
| 2,500 - 4,999 | $1.174 |
| 5,000 - 9,999 | $1.141 |
| 10,000 - 19,999 | $1.137 |
| 20,000 - | $1.129 |




