CSTNE8M00G550000R0
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st72707738
文件
商品說明
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ω |
| Frequency | 8 MHz |
| Height | 800 µm |
| Load Capacitance | 33 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Schedule B | 8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080|8541600080 |
| Tolerance | 0.5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,966
MOQ:17
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 17 - 169 | $0.602 |
| 170 - 849 | $0.385 |
| 850 - 1,699 | $0.329 |
| 1,700 - 8,499 | $0.306 |
| 8,500 - 16,999 | $0.291 |
| 17,000 - 33,999 | $0.284 |
| 34,000 - 67,999 | $0.279 |
| 68,000 - | $0.278 |




