CCP2E50TTE
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 1210 |
| Current Rating | 2 A |
| Fuse Current | 5 A |
| Height | 2.4 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Number of Pins | 2 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,196
MOQ:10
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $1.023 |
| 100 - 499 | $0.576 |
| 500 - 999 | $0.52 |
| 1,000 - 4,999 | $0.482 |
| 5,000 - 9,999 | $0.475 |
| 10,000 - 19,999 | $0.469 |
| 20,000 - 39,999 | $0.465 |
| 40,000 - | $0.464 |



