RSEG-2003
TDK-LAMBDA
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st72707035
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Current Rating | 3 A |
| DC Resistance (DCR) | 150 mΩ |
| Leakage Current | 750 µA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $9.397 |
| 5 - 9 | $7.285 |
| 10 - 29 | $6.625 |
| 30 - 49 | $6.186 |
| 50 - 59 | $6.098 |
| 60 - 99 | $6.076 |
| 100 - 199 | $6.032 |
| 200 - | $5.999 |



