MCR03EZPFX1131
ROHM
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72706411
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Composition | Thick Film |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Height | 550 µm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 100 mW |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Power Rating | 100 mW |
| Resistance | 1.13 kΩ |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 787.4 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 4,783
MOQ:4,783
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,783 - | $0.016 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



