FX23-100P-0.5SV20
HIROSE
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72705732
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Connector Type | Header |
| Contact Plating | Gold |
| Height | 17.85 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Mated Stacking Heights | 30 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 100 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Straight |
| Pitch | 508 µm |
| Width | 8.9 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3
MOQ:3
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - | $24.482 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



