BD25IC0VEFJ-ME2
ROHM
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72698374
Date Code:22/23+
文档
商品說明
| Height - Seated (Max) | 1 mm |
| Introduction Date | 2021-11-22 |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Input Voltage | 3.1 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Terminals | 8 |
| REACH SVHC | Yes |
| Terminal Pitch | 1.27 mm |
| Voltage Tolerance | 3 % |
| Width | 3.9 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,400
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $2.014 |
| 10,000 - | $2.009 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




