RBR3MM60BTFTR
ROHM
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72696519
Date Code:22/23+
文档
商品說明
| Element Configuration | Single |
| Forward Current | 3 A |
| Forward Voltage | 610 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Forward Surge Current (Ifsm) | 30 A |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm) | 60 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 4,005
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.249 |
| 10,000 - | $1.245 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




