RB520CM-60T2R
ROHM
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72696438
Date Code:22/23+
文档
商品說明
| Average Rectified Current | 100 mA |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Forward Current | 100 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Reverse Voltage (DC) | 60 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminals | 2 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 23,112
MOQ:2,500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - 24,999 | $0.541 |
| 25,000 - 124,999 | $0.54 |
| 125,000 - 249,999 | $0.54 |
| 250,000 - | $0.539 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




