UT6JE5TCR
ROHM
RoHS狀況:PBF
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st72695523
Date Code:22/23+
文档
商品說明
| Category | Discrete semiconductors Arrays |
| Manufacturer | ROHM |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 100 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C | 1A(TA) |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 90pF @ 50V |
| Power - Max | 2W(Ta) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 840mOhms @ 1A, 10V |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 2.5V @ 1mA |
| Gate charge (Qg) when Vgs is applied (max) | 6.7nC @ 10V |
| Technology | MOSFET (Metal Oxide) |
| Configuration | 2 Pチャネル |
| Operating Temperature Range | 150°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | HUML2020L8 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,188
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.02 |
| 10,000 - 49,999 | $1.016 |
| 50,000 - | $1.015 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




