BSV-1.8S4R0NA
BELLNIX
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st72683933
Date Code:202412
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | BELLNIX |
| Series | BSV-nano |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output 1 | 1.8V |
| Current - Output (Max) | 4A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 87% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.43"L x 0.43"W x 0.13"H(11.0mm x 11.0mm x 3.2mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 95
MOQ:10
SPQ:10
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - | $13.341 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




