ZWS10B-12
TDK-LAMBDA
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st72683218
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | ZWS10B (10W) |
| Type | Open frame |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 900mA |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 10W |
| Efficiency | 82% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L4.14" x W1.97" x H0.83" (105.1mm x 50.0mm x 21.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,905
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $19.659 |
| 10 - 49 | $15.882 |
| 50 - 99 | $15.127 |
| 100 - 499 | $14.56 |
| 500 - 999 | $14.183 |
| 1,000 - 1,999 | $14.107 |
| 2,000 - 3,999 | $14.05 |
| 4,000 - | $14.022 |



